راهنمای سفر به سوییس

راهنمای سفر - در تور سوئیس - در تور سوئیس - ۳ آذر ۱۳۹۸

سوییس

یکی از بهترین و زیباترین و بینظیر ترین کشورهای اروپا است که کشور شکلات و ساعت معروف است این کشور آب و هوایی معتدل و عالی دارد و دراای کوه های زیبای آلپ که سر به فلک کشیده اند البته لازم به ذکر است که سفر به این کشور برای شما ارزان نخواهد بود این کشور زیبا و پهناور توانسته جاذبه ها و اماکن توریستی فراوانی را در خودش جای دهد.

نمایی زیبا از سوئیس

اطلاعات ضروری در تور سوییس

اختلاف ساعت با ایران:2:30-
زبان رسیمی:آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی، رومانش
واحد پول فرانک
جهت رانندگی :راست

کشور زیبای سوئیس

آب و هوای مشور سوییس

آب و هوای این کشور همیشه متعادل و یکسان نیست همیشه در حال تغییر است و در سایر نقاط این تغییر بسیار متفاوت و مشهود است در فضل تابستان هوای گرم و مرطوبی دارد اما در فصل زمستان هوای این کشور فوق العاده سرد میشود ،در فصل زمستان بیشتر مردم برای اسکی به این رشته کوه های آلپ میروند اما از نظر بهترین زمان سفر به این کشور اواخر تابستان و اوایل پاییز است که این فصل ، فصل شلوعی و اردحام رد این کشور است و البته باید گفت در بعضی ماه ها باارش باران را هم دارند اما نه همیشه .در ماه های نوامبر و آوریل باران شدید میشود.

کشور رویایی سوئیس

هزینه ی اقامت در سوییس 

برای هزینه ی اقامت سریع تصمیم نگیریداقامت در هاستل ها و هتل ها را مقایسه کنید.در هاستل ها هزینه ی اقامت بسیار کمتر از اقامت در هتل است با هزینه ای معادل شبی 20 تا 50 فرانک میتوانید سپری کنید اما در هتل ها قیمت ها کمی متفاوت است این قیمت ها برای هاستل های تمیز و معمولی بوده اند ولی در هتل هزینه ی اقامت شما به ازای هر نفر و برای یک شب بین 100 تا 120 فرانک متفاوت است البته به تعداد ستاره های این هتل نیز بستگی دارد ، پس قبل از رزرو هتل ابتدا هتل ها را مقایسه کنید.

هزینه عذا در این کشور 

در این کشور هزینه برای غذا بسیار بالا است خوردن یک قهوه معمولی 8 دلار هزینه دارد اما در یک رستوران لاکچری و دنج این هزینه بالاتر میرود به طوری که برا صرف ناهار و یا شام این هزینه به 40 فرانک نیز میرسد اما اگر میخواهید در هزینه ها یخود صرفه جویی کنید بهتر است خودتان مواد عذایی را گرفته و خودتان غذا درست کنیدالبته برای یک هفته هزینه ای معادل 120 فرانک برای شما رقم میخورد اما هتل های معمولی و سطح پایین هم داریم اما از نظر قیمت و کیفیت پایین هستند.

صیحانه ای لذیذ در سوئیس

هزینه حمل و نقل در سفر به سوییس

در کشور سوییس که کشور توریستی در اروپا است هزینه ی حمل و نقل در آن همانند سایر هزینه ها بالا است پس بهتر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید که به وفور و با نظم خاصی در کشور تزردد دارند ،هزینه ی اتوبوس در این کشور 5 فرانک است که بستگی به مقصد شما  دارد و به نسبت دوری و یا نزدیکی آن کم و زیاد میشود اما استفاده از تاکسی به دلیل محاسبه ی متری هزینه ی بالاتری را برای شما دارد.

نمایی منحصر به فرد از سوئیس

جاذبه های کشور سوییس

سوییس یک کشور توریستی و گردشگری است که سالانه افراد زیادی به قصد دیدن جاذبه ها و کشورش وارد آن میشوند و این زمینه ی گردشگری کمک شایانی به اقتصاد این کشور داشته است در این مقاله جاذبه های برتر را برایتان شرح داده و شما را با آنها بیشتر آشنا میکنیم.

نمایی کوهستانی از سوئیس

ماترهورن 

این منطقه ی توریستی و گردشگری که در زمستان ها پوشیده از برف است و در تابستان ها سرسبز و پر از گل های رنگی میشود ،بیشتر مردم این منطقه را در زمستان به یاد دارند زیرا پذیرای اسکی بازازان است و شما میتوایند برای اسکی در زمستان به منطقه آمده و از امکانات آن استفاده کنید ،در این مکان نگران اقامت و خورد وخوراک خود نباشید هر آنچه بخواهید در آنجا یافت میشود.

کارناوال بهاره

کشور سوییس همانند کشور اتریش کارناوال ها و فستیوال های متعددی برگزار میکند که یکی از مهم ترین و جذاب ترین آنها کارناوال بهاره است که به طول 3 روز مردم را به جشن و پایکوبی واداشته و جمعیت زیادی رد این 3 روز در سوییس هستند.

کوه پیلاتوس

این کوه زیبا و دیدنی که در خارج از شهر لوسرن قرار گرفته است یکی دیگر از جاذبه های زیبای اتریش است وقتی بر فراز این کوه هستید منظره ای زیبا از کوهستان آلپ را مشاهده میکنید برای بالا رفتن از این کوه مسیر های متعددی تعبیه شده اند که شما میتوانید از آنها استفاده کنید و با بالا رفتن از این کوه مناظر زیبای اطراف را ببینید.

آبشار راین

این آبشار معروف و دیدنی که در واقع بزرگترین صفحه ی آبی اروپا محسوب میشود این آبشار زیبا که هر ساله توریستان بسیاری را به خود جذب میکند و به یک جاذبه ی دیدین در این کشور معروف شده ، شما با سوار شدن بر قایق مبتوانبد تا نزدیکی این آبشار نیز بروید .

آبشار زیبای راین سوئیس

روستای آپنزل

این روستا که به دلیل سنتی بودنش معروفیت زیادی توانسته در بین توریستان داشته وقتی به این روستا میروید بافت روستایی را میبینید و حس میکنید در این روستا خبری از ماشین و آلودگی نیست ، خبری از اینترنت و گوشی های هوشمند نیست.در واقع در این روستا فقط باید زندگی کرد.همین.

از دیگر جاذبه های این کشور میتوان به شهر زوریخ و ژنو و دهکده های برن و خود شهر برن را نیز بازدید کرد که خود چند جاذبه را در دل خود جای داده اند.

تور سوئیس