آکواریوم پاتایا

انواع تور لحظه آخری تایلند - در تور پاتایا - در تور تایلند - ۱۲ دی ۱۳۹۶

آکواریوم پاتایا در تور لحظه آخری تایلند

پاتایا از مشهورترین و پرطرفدارترین مناطق توریستی در تایلند و یک از جذاب ترین مناطق دیدنی در جهان است . یکی از زیباترین اماکن در این شهر آکواریوم 4 میلیون لیتری آن است که بزرگترین آکواریوم جهان محسوب میشود و درواقع به شما دنیایی متفاوت در زیر آب را نشان میدهد ، پس اولین جایی که برای دیدن میروید این آکواریوم باشد . 

آکواریومی زیبا که دنیایی متفاوت را در زیر آب به شما نشان میدهد .

در این آکواریوم بزرگ و زیبا نزدیک به 5000 گونه جاندار آبی وجود دارد . کوسه ، سفره ماهی ، سفره دریایی و هزاران جاندار دیگر در این آکواریوم در کنار هم زندگی میکنند بدون اینکه صدمه ای به یکدیگر وارد کنند و آسیبی به هم بزنند . یازدید از این آکواریوم مهیج درواقع از جایی آغاز میشود که شما این امکان را دارید که به این حیوانات دست بزنید و آن ها را لمس کنید . شما در دنیای هیجان انگیز و متفاوت زیر آب میتوانید جاندارانی همچون خیار دریایی ، لاک پشت ، ستاره ی دریایی ، خدچنگ و کوسه را از نزدیک به صورت واقعی لمس کنید که قطعا هیجانی وصف نشدنی خواهد داشت . 

حال به کمی جلوتر اشاره میکنیم . وقتی که از این مرجله عبور کنید صخره های رنگارنگ زیبا ، مرجان و شقایق های دریایی شما را محاصره میکنند . در همین لحظه تونل شیشه ای شروع میشود که شما را به بیشترین عمق ممکن در آکواریوم میرساند ، بسیار هیجان انگیز خواهد بود هرچه بیشتر جلو بروید بیشتر علاقه مند میشوید و لذت میبرید . 

آکواریومی مهیج و زیبا در شهر پاتایا

همینطور که در تونل شیشه ای در حرکت هستید حیوانات موجود در عمق آب را میبینید . حال شما وارد محوطه ای شده اید که میتوانید به حیوانات غذا بدهید ، فکرش هم قطعا لذت بخش خواهد بود البته بیشتر برای کودکان ، چرا که آن ها غذا دادن به حیوانات را بسیار دوست دارند . حتی این امکان برایتان وجود دارد که با شیشه شیر به ماهی های kois شیر بدهید . پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر توریستی پاتایا این مکان را در اولویت قرار دهید . 

شما از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر میتوانید برای دیدن این آکواریوم اقدام کنید . 

هزینه ی بلیط برای کودکان 300 بات و برای بزرگسالان 500 بات در نظر گرفته شده است ولی در نظر داشته باشید که برای غواصی هزینه ای جداگانه گرفته میشود . این آکواریوم این فرصت را به شما میدهد که عمق 200 متری زیر آب را تجربه کنید پس فرصت را از دست ندهید .