آکواریوم دنیای زیر آب پاتایا

جاذبه گردشگری - ۳۰ دی ۱۳۹۶

آکواریوم دنیای زیر آب در تور لحظه آخری تایلند

پاتایا شهری زبیا و بی نظیر در تایلند است این شهر توریستی هر ساله توریستان و گردشگران بسیاری را جذب خود میکند و توانسته در صنعت گردشگری بسیار موفق عمل کند یکی از جاذبه های آنکه طرفداران زیادی دارد آکواریوم آن است ظرفیت آب این آکواریوم به 3/8 آب جهان میشود در واقع میتوان گفت که یک اقیانوس دست ساز است که 5000 نوع در 200 گونه جانوری دارد شفره ماهی ،سمور دریایی ، ... البته در کنار هم و بدون هیچ مشکلی زندگی میکنند شما میتوانید جانوران متنوعی را در این آکواریوم ببینید.

آکواریومی زیبا و مهیج در پاتایا

اگر با دقت نگاه کنید به صخره های مرجانی میرسید و لاک پشت ها و کوسه ها و حرچنگ ها و ستاره های دریایی را میتوانید از نزدیک ببینید در این آکوتریوم یک تونل شیشه ای وجود دارد که با گذر از این تونل شیشه ای هیجان در اقیانوس بودن را تجربه میکنید شما میبینید این آبزیان از بالای سرتان عبور میکنند و هر چه بیشتر وارد این تونل میشوید به قسمت های عمیق تر آن نیز میرسید بعد از تونل شیشه ای به یک بخشی میرسید که خودتان میتوانید به آبزیان موجود غذا بدهید این بخش مورد علاقه ی کودکان است و باید با پرداخت هزینه ی جدا نسبت به آن اقدام کنید حتی میتوانید به ماهیkois باشیشه شیر عذا بدهید .

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری thailand

ماهی های جذاب آکواریوم پاتایا

این آکواریوم زیبا و بی نظیر در از ساعت 9 صبح تا 5:30 عصر فعالیت میکند و بهای بلیط آن برای بزرگسالان 500 بات و برای کودکان 200 بات است.