مینی سیام پاتایا تایلند

انواع تور لحظه آخری تایلند - ۶ آذر ۱۳۹۸

مینی سیام پاتایا در تور لحظه آخری تایلند

پاتایا از آن دسته شهر هایی است که در آسیا مورد علاقه ی اکثر مردم است . سفر به پاتایا میتواند تجربه ای شیرین را از خوش گذرانی در سواحل زیبا و آب های زلال خلیج تایلند به شما ارائه میدهد . دیدنی های پاتایا تمام نشدنیست . شما باید روزها زمان بگذارید تا بتوانید نقطه نقطه ی این شهر را جست و جو کنید و از آنها دیدن کنید و لذت ببرید . یکی از جاذبه های پرطرفدار و دیدنی در شهر پاتایا مینی سیام است . 

پارکی زیبا و دیدنی در شهر پاتایا

مینی سیام شهری کوچک و مینیاتوری در پاتایاست که در فضایی زیبا مدل هایی از ساختمان های برجسته ی دنیا را به نمایش گذاشته . جلوی هر مدل تابلویی قرار داده اند که تک به تک جزئیات بنا را برایتان نوشته اند تا حین دیدن بتوانید به جزئیات و اطلاعات آن نیز پی ببرید . این شهر در فالب یک مجموعه ی دیدنی جذاب از سال 1980 فعالیتش را آغاز کرد ، حدودا نزدیک به 100 ماکت با مقیاس 1.25 در این محل گنجانده شده است . این فضای باز که از آن به عنوان یک پارک نیز میتوان یاد کرد به دو بخش مینی سیام و مینی یوروپ تقسیم شده . 

مینی سیام ماکت های ساختمانی تایلند را شامل میشود و مینی یوروپ دارای ماکت های ساختمان های اروپایی و آمریکاییست . برای رفتن به این مجموعه ی زیبا باید چندین ساعت زمان بگذارید تا بتوانید از کل مجموعه دیدن کنید . از آنجایی که فضای این مجموعه باز است پیشنهاد میکنیم حتما از کرم ضدآفتاب استفاده کنید ، البته گذاشتن کلاه هم خالی از لطف نیست چرا که آفتاب به صورت مستقیم بر این مجموعه احاطه دارد . هنگام تاریکی هوا منظره ای زیبا را در این مجموعه مشاهده خواهید کرد چرا که ساختمان ها با چراغ هایی روشن میشود که نمایی شگفت انگیز را به محیط میدهد . از ساختمان های موچود در ابن مجموعه میتوان به آیوتایا ، سوخوتای ، کمر و معبد فانوم لانگ اشاره کرد . 

مینی سیام در فاصله ی 145 کیلومتری خیابان موخومیت قرار گرفته . شما میتوانید خودتان را به مرکز شهر پاتایا برسانید و با یک تاکسی به این مکان برسید . مینی سیام هر روز از ساعت 7 صبح تا 10 شب آماده ی خدمت رسانی به بازدیگنندگان عزیز است . 

فضای سرشار از ماکت های زیبا در شهر پاتایا

آژانس مسافرتی دیاکو روزی خوش با خاطراتی شیرین را برای شما آرزو میکند .  

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری تایلند