پارک مشرف دبی امارات

تور ارزان دبی - ۱۷ دی ۱۳۹۶

پارک مشرف دبی در تور ارزان دبی

در همه جای کره ی خاکی مسائلب بین مردم وجود دارد که گاهی بسیار به دور از حقیقت است ، شهر دبی یکی از موارد ذکر شده است . شهر دبی در دهه ی اخیر توانسته خودش را با شهر های بزرگ توریستی هم تراز کند و گردشگران بسیاری را به سمت خودش بکشاند . دبی از پربازدیدترین و پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در جهان محسوب میشود که تا امروز توانسته رکورد های شگفت انگیزی را تغییر دهد . بد نیست قبل از سفر به این شهر اطلاعاتی از دیدنی ها و جاذبه هایش جمع آوری کنید . 

پارکی سبز و زیا در شهر دبی

یکی از جاذبه های سبز و با طراوت شهر ، پارک 525 هکتاری مشرف است که در سال 1982 به دستور شهردار دبی ساخته شد . پارک مشرف در قسمت شرقی دبی یعنی منطقه ی دیرا قرار گفته . این پارک تقریبا 15 کیلومتر تا مرکز شهر دبی فاصله دارد . این پارک به قدری بزرگ است که از آن به عنوان دهکده ی جهانی یاد میکنند و تنها پارکی است که در دبی مردم میتوانند در آن زندگی کنند . اگر همراه خانواده به شهر دبی سفر کرده اید پیشنهاد میکنیم جتما سری به این پارک بزنید چرا که انتخاب بسیار مناسبی است که همراه همسر و فرزندانتان در آنجا پیک نیک کنید و به دور از شلوغی و تنش شهر روزی آرام و دل انگیز را تجربه کنید . 

میتوانید ساعت ها در این پارک پیاده روی کنید و کودکانتان را با امکانات مفرحی که در پارک قرار گرفته سرگرم کنید . انواع امکانات رفاهی و سرگرمی برای رفاه حال توریستان و بازدیدکنندگان در این پارک گنجانده شده . بازی های الکترونیکی ، مکان هایی مجزا برای باربیکیو و پیک نیک ، استخر مناسب برای شنا و حمام آفتاب ، مکان ها و زمین های مخصوص برای کودکان ، جاده ای مجزا برای پیاده روی و دوچرخه سواری ، نمازخانه ، فضای سبز زیبا ، ترن سواری ، شتر سواری ، اسب سواری و تئاتر در این پارک قرار گرفته تا شما بتوانید روزی شاد و مفرج را برای خود و همراهانتان رقم بزنید . 

پارکی زیبا و دیدنی در شهر مدرن دبی

البته اصلا نباید در این پارک دغدغه ی غذا را داشته باشید چرا که رستوران ها و کافه هایی در پارک وجود دارد که غذاهایی با کیفیت و منحصر به فرد را به شما ارائه میکند . هنگام قدم زدن در این پارک باید به اطرافتان نیز توجه کنید چرا که پرندگان و گونه های گیاهی ای که در این پارک وجود دارد که لذت پیاده روی را چندین برابر میکند .   

یک باغ سنگی نیز در این پارک وجود دارد که رودخانه های کوچکی از آن میگذرد . 

لیست قیمت تور ارزان دبی

هزینه ی بلیط برای ورود به این پارک زیبا برای هر نفر 3 درهم است و برای ورود هر ماشین باید 10 درهم پرداخت کنید . البته ورود برای افراد معلول رایگان است . پیشنهاد میکینیم در سفر به شهر زیبای دبی حتما همراه خانوادتان به این پارک بروید و روزی شاد و خوش را تجربه کنید .