هتل آریان کیش
هتل آریان کیش

هتل 4 ستاره ی آریان هتلی شیک و ایده آل در جزیره ی زیبای کیش است . هتلی که در سال 1378 در زمینی به مساحت 5300 متر مربع ساخته شد . این هتل انتخاب بسیاری از مسافرین در جزیره ی کیش است چرا که دارای موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی است . شما میتوانید با اقامت در هتل آریان دسترسی مناسبی به اماکنی نظیر بازارهای اصلی جزیره داشته باشید و این نیز بسیار حائز اهمیت است .
از دیگر مزایای هتل مناسب بودن هزینه هاست . امکاناتی که در هتل به شما ارائه میشود در مقایسه با هزینه ای که پرداخت می کنید بسیار ایده آل و مقرون به صرفه است ، پس فرصت اقامت در آن را از دست ندهید .
اگر میخواهید سفری راحت در عین حال ارزان را در جزیره ی کیش تجربه کنید اقامت در هتل 4 ستاره ی آریان را در اولویت قرار دهید .

امکانات هتل آریان

هتل 4 ستاره ی آریان از آن دسته هتل هایی است که با ایجاد امکانات ویژه ی فراوان در خودش توجه عده ی بیشماری را جلب کرده . امکاناتی نظیر روم سرویس ، پذرش شبانه روزی ، اتاق های تمیز و جادار ، لاندری ، خدمات خشکشویی ، خدمات واکس و کفش ، امکان سرو صبحانه در اتاق ، امکانات ویژه جهت اجاره ی اتومبیل ، خدمات تور ، اتاق های وی آی پی ، امکان اجاره ی اتومبیل بدون راننده و با راننده ، ترانسفر فرودگاهی ، خدمات فکس و کپی ، کافه ، لابی ، تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی !!
لابی این هتل 4 ستاره از زیباترین و دیدنی ترین لابی ها در کل جزیره است از طرفی شما میتوانید در کافه ی هتل انواع نوشیدنی های گرم و سرد را میل کنید و از طعم های متفاوت و متنوع آن لذت ببرید .

اتاق های هتل آریان

هتل 4 ستاره ی آریان دارای 68 اتاق شیک ، تمیز و جادار است . اتاق هایی که به صورت دو ، سه و چهار تخته ، سوئیت های 4 و 5 تخته تقسیم بندی شده .
اتاق های هتل مجهز به امکاناتی نظیر یخچال ، اینترنت رایگان پرسرعت ، ترانسفر فرودگاهی ، تلویزیون ، سرویس فرنگی و ایرانی ، تلفن ، حمام به همراه سشوار ، تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی مناسب است .

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

تور کیش ۳۰ خرداد ۹۸

B.B ۸۸۰,۰۰۰ تومان ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان ۸۸۰,۰۰۰ تومان ۵۱۰,۰۰۰ تومان ۴ شب و ۵ روز
زاگرس
از تاریخ ۳۰ خرداد ۹۸

امکانات هتل

امکانات عمومی

امکاناتی نظیر روم سرویس ، پذرش شبانه روزی ، اتاق های تمیز و جادار ، لاندری ، خدمات خشکشویی ، خدمات واکس و کفش ، امکان سرو صبحانه در اتاق ، امکانات ویژه جهت اجاره ی اتومبیل ، خدمات تور ، اتاق های وی آی پی ، امکان اجاره ی اتومبیل بدون راننده و با راننده ، ترانسفر فرودگاهی ، خدمات فکس و کپی ، کافه ، لابی ، تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی

خدمات

یخچال ، اینترنت رایگان پرسرعت ، ترانسفر فرودگاهی ، تلویزیون ، سرویس فرنگی و ایرانی ، تلفن ، حمام به همراه سشوار ، تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی

امکانات ورزشی

سونا و جکوزی

اینترنت

اینترنت پرسرعت رایگان

ساعت ورود ۱۲
ساعت خروج ۱۴
رزرواسیون آنلاین