هتل آریان کیش
هتل آریان کیش

هتل 4 ستاره ی آریان هتلی شیک و ایده آل در جزیره ی زیبای کیش است . هتلی که در سال 1378 در زمینی به مساحت 5300 متر مربع ساخته شد . این هتل انتخاب بسیاری از مسافرین در جزیره ی کیش است چرا که دارای موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی است . شما میتوانید با اقامت در هتل آریان دسترسی مناسبی به اماکنی نظیر بازارهای اصلی جزیره داشته باشید و این نیز بسیار حائز اهمیت است .
از دیگر مزایای هتل مناسب بودن هزینه هاست . امکاناتی که در هتل به شما ارائه میشود در مقایسه با هزینه ای که پرداخت می کنید بسیار ایده آل و مقرون به صرفه است ، پس فرصت اقامت در آن را از دست ندهید .
اگر میخواهید سفری راحت در عین حال ارزان را در جزیره ی کیش تجربه کنید اقامت در هتل 4 ستاره ی آریان را در اولویت قرار دهید .

امکانات هتل آریان

هتل 4 ستاره ی آریان از آن دسته هتل هایی است که با ایجاد امکانات ویژه ی فراوان در خودش توجه عده ی بیشماری را جلب کرده . امکاناتی نظیر روم سرویس ، پذرش شبانه روزی ، اتاق های تمیز و جادار ، لاندری ، خدمات خشکشویی ، خدمات واکس و کفش ، امکان سرو صبحانه در اتاق ، امکانات ویژه جهت اجاره ی اتومبیل ، خدمات تور ، اتاق های وی آی پی ، امکان اجاره ی اتومبیل بدون راننده و با راننده ، ترانسفر فرودگاهی ، خدمات فکس و کپی ، کافه ، لابی ، تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی !!
لابی این هتل 4 ستاره از زیباترین و دیدنی ترین لابی ها در کل جزیره است از طرفی شما میتوانید در کافه ی هتل انواع نوشیدنی های گرم و سرد را میل کنید و از طعم های متفاوت و متنوع آن لذت ببرید .

اتاق های هتل آریان

هتل 4 ستاره ی آریان دارای 68 اتاق شیک ، تمیز و جادار است . اتاق هایی که به صورت دو ، سه و چهار تخته ، سوئیت های 4 و 5 تخته تقسیم بندی شده .
اتاق های هتل مجهز به امکاناتی نظیر یخچال ، اینترنت رایگان پرسرعت ، ترانسفر فرودگاهی ، تلویزیون ، سرویس فرنگی و ایرانی ، تلفن ، حمام به همراه سشوار ، تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی مناسب است .

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

امکانات هتل

امکانات عمومی

امکاناتی نظیر روم سرویس ، پذرش شبانه روزی ، اتاق های تمیز و جادار ، لاندری ، خدمات خشکشویی ، خدمات واکس و کفش ، امکان سرو صبحانه در اتاق ، امکانات ویژه جهت اجاره ی اتومبیل ، خدمات تور ، اتاق های وی آی پی ، امکان اجاره ی اتومبیل بدون راننده و با راننده ، ترانسفر فرودگاهی ، خدمات فکس و کپی ، کافه ، لابی ، تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی

خدمات

یخچال ، اینترنت رایگان پرسرعت ، ترانسفر فرودگاهی ، تلویزیون ، سرویس فرنگی و ایرانی ، تلفن ، حمام به همراه سشوار ، تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی

امکانات ورزشی

سونا و جکوزی

اینترنت

اینترنت پرسرعت رایگان

ساعت ورود ۱۲
ساعت خروج ۱۴
رزرواسیون آنلاین