هتل سارا کیش
هتل سارا کیش

کیش یکی از زیباترین جزیره های حوزه ی خلیج همیشه فارس است که طی سال هزاران نفر توریست را به خود جذب میکند . جزیره ای با آب و هوای گرم اما دیدنی های فراوان که از دیدن هیچ کدام از آنها نباید گذشت . یکی از هتل هایی که در این جزیره به خوبی از شما میزبانی میکند هتل 3 ستاره ی سارا است که از هر نظر میتواند مکانی دنج و مناسب برای شما باشد .
از طرفی از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه و ایده آل است . این هتل در سال 1388 به عنوان یکی از برترین هتل های 3 ستاره در کیش شناخته شد پس فرصت اقامت در آن را از دست ندهید مخصوصا اگر از نظر اقتصادی محدودیت دارید .

اتاق های هتل سارا

هتل 3 ستاره ی سارا ساختمانی سه طبقه است که 72 واحد اتاق را در خود گنجانده !! اتاق هایی راحت و در عین حال تمیز .
اتاق های هتل به صورت 52 اتاق دوتخته ، 3 اتاق سینگل ، 11 اتاق سه تخته و 6 سوئیت رویال تقسیم بندی شده . از امکانات موجود در این اتاق ها میتوان به آب معدنی ، یخچال ، اینترنت ، سرویس بهداشتی ، حمام و تخت راحت اشاره کرد .

امکانات هتل سارا

هتل 3 ستاره ی سارا از معدود هتل هایی است که با ایجاد امکانات ویژه ی فراوان از میهمانان پذیرایی میکند .
از این امکانات میتوان به صندوق امانات امن ، لاندری ، سیستم اعلام حریق ، تاکسی سرویس ، کافی شاپ ، اینترنت رایگان در لابی ، روم سرویس ، آسانسور ،سالن کنفرانس مجهز ، دستگاه خودپرداز ، رستوران ، لابی ، نمازخانه ، سیستم سرمایشی ، اتاق های تمیز و تهویه ی مطبوع اشاره کرد .

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

امکانات هتل

امکانات عمومی

آب معدنی ، یخچال ، اینترنت ، سرویس بهداشتی ، حمام و تخت راحت

خدمات

صندوق امانات امن ، لاندری ، سیستم اعلام حریق ، تاکسی سرویس ، کافی شاپ ، اینترنت رایگان در لابی ، روم سرویس ، آسانسور ،سالن کنفرانس مجهز ، دستگاه خودپرداز ، رستوران ، لابی ، نمازخانه ، سیستم سرمایشی ، اتاق های تمیز و تهویه ی مطبوع

امکانات ورزشی

-

اینترنت

وای فای رایگان

ساعت ورود ۱۲
ساعت خروج ۱۴
رزرواسیون آنلاین